Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Nagroda dla ZUS za projekt, którego wykonawcą jest Asseco!

Fot. Asseco Poland

 

RZESZÓW. Zakład Ubezpieczeń Społecznych otrzymał nagrodę za projekt pn. e-Składka, za którego wykonanie odpowiadało Asseco Poland.

Nagroda została przyznana w kategorii: Wydarzenie roku świata bezgotówkowego podczas VI Międzynarodowego Kongresu Płatności Bezgotówkowych Cashless Congress, który odbył się w dniach 20-21 marca br. w Warszawie.

Celem projektu było wprowadzenie uproszczeń dla przedsiębiorców w zakresie opłacania składek do ZUS. Od 1 stycznia 2018 roku mogą oni dokonać wszystkich płatności jednym przelewem na dedykowany numer konta, bez podziału na poszczególne fundusze.

Asseco Poland to największa polską firma informatyczna, która jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych. Stoi na czele międzynarodowej Grupy Asseco, która działa w 54 krajach i zatrudnia ponad 24 tys. osób.  Firma w swoim portfolio posiada zbudowanie i wdrożenie kompleksowych systemów nie tylko dla Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Ale także m.in.  dla ministerstw, Najwyższej Izby Kontroli oraz czy Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Rzeszowskie Asseco na przestrzeni lat stało się partnerem dla wielu branż, w tym tych bardziej złożonych jak np. branża energetyczna.

Źródło: Asseco