Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Tylko na Wakacje.pl

Wybierasz się do Krakowa? Sprawdź Okrakow.pl!

Fot. okrakow.pl (FB)

Osoby z Krakowa i okolic, które chcą sprawdzić aktualne informacje z regionu mogą skorzystać z portalu oKrakow.pl. Jest to serwis internetowy, który publikuje regularnie informacje o planowanych wydarzeniach oraz fakty z życia mieszkańców. Podróżujący do stolicy województwa małopolskiego mieszkańcy Podkarpacia przed przyjazdem mogą sprawdzić wiele cennych informacji.

Lokalny portal informacyjny z Krakowa to miejsce, gdzie każdy niezależnie od wieku może znaleźć najważniejsze wiadomości z miasta, ale również wiele innych treści, które mogą okazać się przydatne. Na stronie znajdują się zarówno informacje z życia politycznego, jak i gospodarczego miasta. Dostępne są także relacje z interesujących wydarzeń kulturalnych i sportowych. Dzięki temu, że wspomniany portal działa lokalnie, może on dostarczać czytelnikom informacje o wydarzeniach, które nie zostały opisane w innych mediach.

Informacje o planowanych wydarzeniach

Redakcja serwisu jest otwarta na współpracę z innymi podmiotami i osobami. Dzięki temu istnieje możliwość przesłania własnych artykułów, które mogą zostać opublikowane. Jest to bardzo dobre rozwiązanie między innymi dla biur prasowych firm z Krakowa i nie tylko. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w takiej sytuacji redakcja może skracać lub redagować przesłane treści. Szczegółowe informacje dotyczące tej kwestii są dostępne na portalu online. W przypadku wątpliwości można skontaktować się bezpośrednio z przedstawicielami popularnego serwisu. Będą oni w stanie odpowiedzieć na każde pytanie w możliwie jak najkrótszym czasie.

Osoby, które lubią imprezować i bawić się nie tylko w lokalnych klubach, ale także na imprezach plenerowych z pewnością znajdą idealne dla siebie rozwiązanie. Na stronie w zakładce „wydarzenia” są dostępne zapowiedzi planowanych imprez. Dzięki temu istnieje możliwość wzięcia udziału w spotkaniach z innymi ludźmi, co w sposób oczywisty jest związane z integrowaniem się osób mieszkających na stałe w Krakowie, jak i przyjezdnych. Do innych popularnych kategorii dostępnych na opisywanym portalu należy zaliczyć: „sport”, „technologia”, „kultura” oraz „turystyka”.

Piękne miasto — Kraków

Kraków jest bez wątpienia jednym z najpiękniejszych miast w Polsce. Ma on bogatą historię, kulturę i dziedzictwo. Wspomniane czynniki przyciągają podróżnych nie tylko z różnych regionów Polski, ale także z całego świata np. z Japonii. To tu znajduje się Wawel, rezydencja królów polskich, gdzie spoczywa wiele wybitnych osób. Potencjał do zwiedzania Kraków ma naprawdę spory. Dlatego do miasta można wybrać się zarówno na krótką podróż, jak i na dłuższe zwiedzanie!

Wśród innych miejsc, które warto zobaczyć znajdują się np.:

  • Rynek Główny,
  • Stare Miasto,
  • Ulica Grodzka,
  • Planty,
  • Kazimierz.

Pierwsza z wymienionych opcji jest centralnym placem Krakowa, na którym znajdują się m.in. Sukiennice, kościół Mariacki i Ratusz. Stolica Małopolski oferuje jeszcze wiele innych miejsc, które warto zobaczyć i odkryć samodzielnie lub z najbliższymi. Już teraz możesz sprawdzić okrakow.pl i dowiedzieć się więcej!