Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Asseco Poland z wyjątkowym tytułem. ?Orzeł Innowacji?

Fot. Asseco Poland

RZESZÓW. Asseco Poland zostało uhonorowane tytułem Orła Innowacji Rzeczpospolitej w kategorii Mecenas Innowacji. Kryterium do przyznania nagrody była suma wydatków przeznaczonych na działalność badawczo-rozwojową (R&D) w latach 2014-2016. W przypadku Asseco Poland była to łączna kwota ponad 443 mln zł.

Konkurs ?Orły Innowacji? odbył się po raz trzeci. Jego głównym celem jest nagradzanie przedsiębiorstw, które prowadzą innowacyjne prace badawczo-rozwojowe i wprowadzają na rynek nowe produkty oraz usługi, co przekłada się na ich sukcesy biznesowe. Konkurs ma za zadanie pokazanie dobrych przykładów innowacyjności w polskich firmach.

O przyznaniu tegorocznych nagród zadecydowała kapituła w składzie m.in.: Jadwiga Emilewicz, Podsekretarz Stanu, Ministerstwo Rozwoju; Andrzej Kensbok, Wiceprezes Zarządu, Agencja Rozwoju Przemysłu; prof. dr hab. inż. Maciej Chorowski, Dyrektor Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.Asseco Poland zostało uhonorowane tytułem Orła Innowacji Rzeczpospolitej w kategorii Mecenas Innowacji. Kryterium do przyznania nagrody była suma wydatków przeznaczonych na działalność badawczo-rozwojową (R&D) w latach 2014-2016. W przypadku Asseco Poland była to łączna kwota ponad 443 mln zł.

Źródło: Asseco