Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Zgon młodej kobiety. Jaki jest wstępny wynik sekcji zwłok?

PODKARPACIE.

Prokuratura Rejonowa w Leżajsku nadzoruje pod sygnaturą PR Ds. 1175.2019 prowadzone przez Komendę Powiatową Policji w Leżajsku śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci dwudziestosześcioletniej kobiety w dniu 23 listopada 2019r. w miejscowości Brzyska Wola woj. podkarpackiego tj. o czyn z art. 155 kk.

W toku dotychczas wykonanych czynności postępowania w dniu 23 listopada 2019r. z udziałem prokuratora, biegłego lekarza i funkcjonariuszy Policji wykonano oględziny na miejscu ujawnienia zwłok zmarłej. W dniu 25 listopada 2019r. została przeprowadzona sekcja zwłok denatki przez biegłego patomorfologa. Wstępny wynik sekcji zwłok pozwolił biegłemu na wykluczenie udziału osób trzecich w przyczynieniu się do śmierci kobiety. W sprawie trwają dalsze czynności zmierzające do wyjaśnienia przyczyny śmierci kobiety.

źródło: Prokuratura Okręgowa w Rzeszowie