Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Zawalił się dach sceny muzycznej. Trzy osoby zostały przewiezione do szpitala!

Fot. policja.pl

REGION. Trzy osoby zostały poszkodowane w czasie festynu w Ostrowie koło Przemyśla. Silny wiatr i burza, jakie przeszły nad tą miejscowością, spowodowały zawalenie się sceny. Na miejscu pracowali policjanci.

Wczoraj po godz.14, w miejscowości Ostrów w gminie Przemyśl, na stadionie sportowym, odbywał się festyn. W wyniku burzy i silnych powiewów wiatru zawalił się dach sceny muzycznej oraz jeden ze stojący obok namiotów, a  po całym terenie zostały porozrzucane krzesła, ławki, parasole.

Trzy osoby, z niegroźnymi obrażeniami, zostały przewiezione do szpitala tj. 32-letni mieszkaniec Przemyśla, 28-letnia mieszkanka powiatu przemyskiego i 5-letni chłopiec. Po badaniach, jeszcze tego samego dnia, wszyscy opuścili placówkę medyczną.

Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo- śledcza. Wykonano oględziny miejsca zdarzenia, rozpytano świadków. Obecnie przemyscy śledczy wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

źródło: policja.pl