Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

[WYPADEK]. Powiat rzeszowski: 64-letni mężczyzna zginął na miejscu!

POWIAT RZESZOWSKI. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło przedwczoraj wieczorem, w Dąbrowie. Kierujący hondą potrącił przechodzącego przez jezdnię pieszego. W wyniku doznanych obrażeń, 64-letni mężczyzna zginął na miejscu.

Do wypadku przedwczoraj, około godz. 20, w Dąbrowie. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący hondą acura, 29-letni mieszkaniec powiatu ropczycko-sędziszowskiego, jadąc droga krajową nr 94 w kierunku miejscowości Klęczany, na prostym odcinku drogi potrącił przechodzącego przez jezdnię mężczyznę. 64-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu rzeszowskiego zginął na miejscu. Kierowca hondy w chwili zdarzenia był trzeźwy.

Na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady niezbędnie do ustalenia szczegółowych okoliczności wypadku. Decyzją prokuratora ciało zmarłego zostało zabezpieczone. Policjanci zabezpieczyli również samochód uczestniczący w zdarzeniu.

źródło: policja.pl