Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Zima 2023/2024

Wypadek na ważnej drodze w regionie! *RANNY 10-LATEK*

Fot. policja.pl

PODKRPACIE. Policjanci pracowali na miejscu wypadku, do którego doszło wczoraj, na drodze wojewódzkiej nr 881 w Markowej. W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych ranne zostały 2 osoby, w tym 10-letni chłopiec.

Do zdarzenia doszło około godz. 15.30, na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 811 z drogą powiatową. W kierunku Kańczugi, pojazdem marki Seat Cordoba, wraz z 10-letnim synem, jechał 40-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego. Z przeciwnego kierunku, samochodem marki Seat Toledo, poruszał się natomiast 63-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego. Jak wstępnie ustalili policjanci, to właśnie 63-latek skręcając w lewo, w drogę powiatową, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia pojazdów.

W wypadku ranny został kierowca seata cordoby oraz jego 10-letni syn. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Na miejscu wypadku policjanci wykonali oględziny i sporządzili dokumentację niezbędną do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

 źródło: policja.pl