Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Wypadek na ul. Dąbrowskiego w Rzeszowie. Trzy osoby zostały ranne!

Fot. policja.pl

RZESZÓW. Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku na ul. Dąbrowskiego. W wyniku zderzenia opla corsy, citroen C5 i opla astry – trzy osoby zostały ranne. Stan jednej z nich jest poważny. Po zdarzeniu nieustalony kierowca opla corsa oddalił się z miejsca zdarzenia, nie udzielając pomocy poszkodowanym. Policjanci ustalają tożsamość tego kierowcy.

Do wypadku doszło wczoraj około godz. 22.40. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący oplem corsą, jadąc ul. Dąbrowskiego w kierunku centrum miasta, stracił panowanie nad samochodem, zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się z kierującym citroenem C5. Siłą uderzenia citroen zjechał na prawy pas i uderzył w jadącego w tym samym kierunku opla astrę.

W wyniku zdarzenia ranne zostały trzy osoby. 57-letni kierowca citroena i jego pasażerka, 59-letnia kobieta oraz 37-letni kierowca opla astry. Obrażenia pasażerki citroena są poważne. Natomiast kierujący oplem corsą oddali się z miejsca wypadku, nie udzielając pomocy poszkodowanym.Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności wypadku i poszukują kierowcy opla corsy.

źródło: policja.pl