Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Wypadek drogowy. Zderzenie trzech pojazdów

Fot. policja.pl

PODKARPACIE. Policjanci z Łańcuta pracowali na miejscu wypadku, do którego doszło w sobotę, na drodze wojewódzkiej nr 881 w Markowej. W wyniku zderzania trzech pojazdów do szpitala trafiła jedna osoba, a droga w miejscu zdarzenia była przez pewien czas nieprzejezdna.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w sobotę po godz. 8, na jednym ze skrzyżowań drogi wojewódzkiej nr 881 z drogą gminą w Markowej. W zdarzeniu wzięły udział trzy pojazdy: ford fiesta, fiat bravo i fiat doblo.

Jak ustalili policjanci, od strony Kańczugi w kierunku centrum Markowej, pojazdem marki Ford jechał 51-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego. Kierujący fordem przed skrzyżowaniem postanowił wyprzedzić jadący przednim pojazd marki Fiat Bravo. W tym samym czasie na drogę wojewódzką z drogi gminnej wyjechał kierujący fiatem doblo. Wtedy doszło do zderzenia pojazdów marki Ford i Fiat Doblo, a następnie jeszcze forda z fiatem bravo.

W wyniku zdarzenia do szpitala trafił kierujący fordem 51-latek. Zarówno on jak i pozostali uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Na miejscu wypadku policjanci wykonali oględziny i sporządzili dokumentację niezbędną do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

źródło: policja.pl