Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Wypadek drogowy. Ranny został 60-letni rowerzysta

Fot. policja.pl

Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku w Zadąbrowiu, w którym ranny został 60-letni rowerzysta. Kierujący rowerem, mieszkaniec powiatu przemyskiego, zderzył się z suzuki, którym kierował 66-letni przemyślanin.

Do wypadku doszło wczoraj około godz. 14.30, w Zadąbrowiu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 66-letni kierowca suzuki, jadąc z Przemyśla w stronę miejscowości Radymno, w Zadąbrowiu na drodze krajowej nr 77, wyprzedzał rowerzystę i nagle zderzył się z nim. 60-letni rowerzysta, mieszkaniec powiatu przemyskiego, z urazem głowy trafił do szpitala.

Na miejscu pracowali policjanci, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, wykonali oględziny oraz zabezpieczyli monitoring. Na chwilę obecną wyjaśniane są okoliczności wypadku. Kierujący suzuki 66-letni mieszkaniec Przemyśla oraz rowerzysta byli trzeźwi.

źródło: policja.pl