RZESZÓW. Poniżej prezentujemy oficjalne listy kandydatów do Sejmiku Podkarpackiego z okręgu numer 1. Obejmuje on: miasto Rzeszów oraz powiaty: leżajski, łańcucki, rzeszowski.
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 NIEWCZAS Marta Agata 44 Rzeszów
2 RYBKA Jerzy 66 Rogoźnica
3 DOMINIK Dorota Anna 54 Rzeszów
4 MĘDRALA Ryszard Jan 65 Łańcut
5 SKRZYDLAK Włodzimierz Stanisław 68 Nowa Sarzyna
6 PIETRZAK Henryk 60 Rzeszów
7 GAJDEK Krystyna 63 Rzeszów
8 WYTRWAŁ Marta Józefa 60 Rzeszów
9 KUŹMICZ Marek Andrzej 23 Rzeszów
10 FILIPEK Jerzy 67 Rzeszów
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 CYPRYŚ Jerzy 52 Rzeszów
2 FAJGER Maria Bożena 54 Rzeszów
3 KRUCZEK Stanisław 52 Futoma
4 KOTULA Jacek Adam 52 Rzeszów
5 WYBRANIEC Bogusława 60 Rzeszów
6 KITLIŃSKA Nina Beata 51 Rzeszów
7 TOŁPA Mieczysław 54 Wierzawice
8 OŻÓG Karol Wojciech 36 Rzeszów
9 CYGAN Halina 48 Ulanica
10 JAKIM Roman Stanisław 59 Rzeszów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 BAŃKA Damian 21 Strzyżów
2 KARDASIŃSKA Marzena 54 Stalowa Wola
3 PILAWA Marcin Tomasz 39 Rzeszów
4 DRĄŻEK Łukasz Franciszek 32 Rzeszów
5 ZALEWSKA Karolina Kinga 24 Rzeszów
6 DREWNIAK Tomasz Wiesław 37 Futoma
7 KRUPA Ewelina 28 Rzeszów
8 SZYSZKA Sylwester Marcin 31 Rzeszów
9 CZENCZEK Kinga Elżbieta 27 Giedlarowa
10 STELMACH Alicja Lucyna 47 Tarnobrzeg
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 BOBOLA Alicja Maria 28 Rzeszów
2 GUZ Krzysztof Jacek 34 Boguchwała
3 TĘCZA Teresa Anna 53 Głogów Małopolski
4 BERNAT Mateusz Kamil 23 Górno
5 PĄCZKA Przemysław 41 Brzóza Królewska
6 ROMAŃSKA Danuta Krystyna 70 Nowa Sarzyna
7 MARUT Grzegorz Józef 35 Sokołów Małopolski
8 GANCARZ Maria Paulina 30 Krzemienica
9 BŁĄDEK Andrzej 36 Wierzawice
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 FERET Krzysztof Adam 50 Rzeszów
2 STĘPIEŃ Danuta Waleria 70 Rzeszów
3 TOMAKA Jan Walenty 69 Nowa Wieś
4 ORDYCZYŃSKI Marek Stefan 53 Leżajsk
5 SZCZYRBA Marta Stanisława 57 Rzeszów
6 HOŁUB Ewa Magdalena 47 Łańcut
7 NOWAK Stanisław 64 Rzeszów
8 ROGOWSKA Anna Jolanta 64 Rzeszów
9 GRABOWSKI Zbigniew 70 Rzeszów
10 DZIKI Mirosław Artur 55 Rzeszów
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 BARTMAN Stanisław Wojciech 63 Kraczkowa
2 SŁUPEK Edward Józef 60 Rzeszów
3 GDAŃSKI Józef 58 Budy Łańcuckie
4 BUREK Jan 67 Rzeszów
5 MAJEWICZ Kazimiera 62 Leżajsk
6 KUŹNIAR Janina Józefa 71 Albigowa
7 NIEROJEWSKI Witold Józef 69 Rzeszów
8 POCHEĆ Klaudia Ewa 23 Krasne
9 KOTLIŃSKA Marzena Anna 52 Rzeszów
10 PATRUŚ Grzegorz 41 Nienadówka
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 ITNER Agnieszka 47 Rzeszów
2 PRENETA Paweł Krzysztof 37 Rzeszów
3 OŻÓG Barbara Katarzyna 48 Nienadówka
4 TUROŃ Arkadiusz 40 Rzeszów
5 TYMCZAK Sandra Magdalena 20 Rzeszów
6 JASIŃSKI Krzysztof 23 Łańcut
7 GĄSIOR-NIEMIEC Anna Katarzyna 54 Roztoki
8 BĄK Dominik 27 Bratkowice
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 JAGIEŁA Beata 43 Rzeszów
2 MUSKUS Ewa 23 Chodaczów
3 ULICKI Kazimierz 54 Rzeszów
4 SKOWRON Tadeusz Wojciech 58 Rzeszów
5 WIĄCEK Agata Paulina 31 Nosówka
6 ŻUGAJ Łukasz Józef 37 Chodaczów
7 ADAMIEC Jolanta Stanisława 42 Rzeszów
8 PACHLA Izabela Katarzyna 27 Nowe Brusno
9 SZCZURKO Krzysztof Janusz 65 Cieszyna
10 MATWIJ Mirosław Stanisław 47 Rzeszów
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 BUCZEK Tomasz Wojciech 32 Kolbuszowa Górna
2 POMYKAŁA Izabela Karolina 24 Łańcut
3 SYLWANOWICZ Krzysztof Jerzy 26 Medynia Głogowska
4 DĄBEK Damian Łukasz 28 Rakszawa
5 CHORZĘPA Elżbieta 24 Trzeboś
6 WOŁOSZYN Tomasz 57 Rzeszów
7 BROWIŃSKA Magdalena Aneta 25 Rzeszów
KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 OMIETOŃSKA Jolanta Teresa 60 Rzeszów
2 LIGNAR Tomasz Dominik 28 Rzeszów
3 WILK Marzena Małgorzata 45 Rzeszów
4 GROCH Bartłomiej Tomasz 27 Żurawiczki
5 BAZYLEWICZ Zofia 59 Rzeszów
6 SMALEC Bartosz Zbigniew 41 Rzeszów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 DZIESZKO Ireneusz 51 Mielec
2 RĘKAS Sylwia Judyta 52 Rzeszów
3 RZĄSA Irena Stanisława 61 Rzeszów
4 KASZUBA Katarzyna Bogumiła 47 Rzeszów
5 WIDELAK Bartłomiej Ryszard 35 Styków
6 MAŁEK Damian Maciej 30 Rzeszów