Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

WSPiA dokończy semestr zimowy w trybie zdalnym

wiadomości z rzeszowskiego
Fot. WSPiA

W związku z utrzymującą się niepewną sytuacją sanitarno-epidemiologiczną oraz troską o życie i zdrowie studentów i wykładowców WSPiA dokończy semestr zimowy roku akademickiego 2021/2022 w trybie zdalnym. Decyzja prof. Jerzego Posłusznego, Rektora WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej o prowadzeniu wszystkich zajęć na platformie Teams dotyczy studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych.  

Najnowsza decyzja dotycząca formy prowadzenia zajęć całkowicie w trybie zdalnym oznacza, że wszystkie wykłady, konwersatoria, ćwiczenia i warsztaty na studiach stacjonarnych zaplanowane do 28 stycznia 2022 r. zostaną zorganizowane na platformie MS Teams.

Decyzja o zmianie formy prowadzenia zajęć dotyczy także wszystkich weekendów zjazdowych zaplanowanych w styczniu (15-16, 22-23, 29-30) i lutym (5-6 i 12-13) 2022 r. Wykłady, konwersatoria, ćwiczenia oraz warsztaty, które w rozkładach są zaznaczone jako organizowane w murach uczelni, zostaną również zaplanowane na platformie MS Teams.  

W formie zdalnej organizowane będą także Seminaria dyplomowe oraz dyżury wykładowców.

Przypominamy również, że zgodnie z wcześniejszymi decyzjami i zarządzeniem prof. Jerzego Posłusznego, Rektora WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej zimowa sesja egzaminacyjna zorganizowana zostanie w formie zdalnej. Studenci WSPiA będą zaliczać przedmioty testami on-line oraz w formie wybranej przez prowadzącego.

Decyzja o dokończeniu zajęć w formie zdalnej dotyczy tylko semestru zimowego roku akademickiego 2021/2022. Informacje co do formy prowadzenia zajęć w kolejnym semestrze zostaną podjęte w lutym 2022 r.

(ip)