Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

W sobotę MPK pojedzie inaczej. Wiemy co się zmieni

RZESZÓW. Rzeszowski ZTM poinformował, że w najbliższą sobotę tj. 11 listopada zostaną zmienione trasy przejazdów dla poszczególnych linii MPK w godzinach ok. 6 do ok. 15.

Zmiany są związane z organizowanym w tym dniu Biegiem Niepodległości ? pisaliśmy o tym TUTAJ.

Zmiany trasy przejazdów dla linii:

0A ? od Dworca PKP do Powstańców W-wy stadion trasą bez zmian, następnie Podwisłocze ? Kopisto do Rejtana i dalej trasą bez zmian.

19, 48 ? od Łukasiewicza do Sikorskiego Katedra trasami bez zmian, następnie Armii Krajowej ? Krzyżanowskiego ?  Niepodległości do Rejtana Uniwersytet i dalej trasami bez zmian. Trasy powrotne bez zmian.

34 ? od Błękitne Wzgórze do Powst. W-wy/Graniczna trasą bez zmian, następnie Armii Krajowej ? Krzyżanowskiego do Niepodległości i dalej trasą bez zmian. Trasa powrotna bez zmian.

44 ? od Tyczyna do Sikorskiego Katedra trasą bez zmian, następnie Armii Krajowej ? Krzyżanowskiego do Rejtana i dalej trasą bez zmian. Trasa powrotna bez zmian.
w godz. ok. 6.00 ? ok. 11.00 oraz ok. 13.30 ? ok. 15.00

2 ? od Kard. K. Wojtyły do Sikorskiego Katedra trasą bez zmian następnie Powstańców W-wy ? Podwisłocze do Kopisto i dalej trasą bez zmian. Trasa powrotna bez zmian.

6 ? od Ustrzyckiej do Powst. W-wy trasą bez zmian, następnie Armii Krajowej do ul. Paderewskiego i dalej trasą bez zmian. Trasa powrotna bez zmian.

13 ? od Mikołajczyka do Powst. W-wy trasą bez zmian, następnie Armii Krajowej ? Krzyżanowskiego do Niepodległości i dalej do szpitala trasą bez zmian. Trasa powrotna bez zmian.

w godz. ok. 11.00 ? ok. 13.30
2 ? od Kard. K. Wojtyły do Sikorskiego Katedra trasą bez zmian następnie Powstańców W-wy ? Hetmańska do Lisa ? Kuli

i dalej trasą bez zmian. Trasa powrotna bez zmian.

5 ? od Trembeckiego do Bardowskiego trasą bez zmian następnie Pl. Wolności ? Cieplińskiego ? Lisa Kuli do Hetmańskiej

i dalej trasą bez zmian. Od Matysówki do Hetmańskiej trasą bez zmian, następnie Lisa ? Kuli ? Cieplińskiego ? Piłsudskiego ? Bardowskiego do Żółkiewskiego i dalej trasą bez zmian.
6 ? od Ustrzyckiej do Krakowskiej/Sportowej trasą bez zmian, następnie Piłsudskiego U. Marszałkowski ? Cieplińskiego ? Lisa Kuli ? Hetmańska, następnie Powst. W-wy, Armii Krajowej do Paderewskiego i dalej trasą bez zmian. Od Słocińskiej do Hetmańskiej trasą bez zmian, następnie Lisa ? Kuli ? Cieplińskiego do Piłsudskiego U. Marsz. i dalej trasą bez zmian.

7 ? Pl. Kilińskiego ? Pl. Wolności ? Cieplińskiego ? Lisa Kuli do Hetmańskiej i dalej trasą bez zmian. Powrót z Siedlisk do  Hetmańskiej trasą bez zmian, następnie Lisa Kuli ? Cieplińskiego ? Piłsudskiego U. Wojewódzki do Dworca PKP.

10 ? od Bł. Karoliny do Mochnackiego trasą bez zmian, następnie Lisa Kuli ? Kilara do  Podwisłocze i dalej trasą bez zmian.
Od Łukasiewicza do Powst. W-wy trasą bez zmian, następnie Hetmańska ? Lisa-Kuli ? Mochnackiego i dalej trasą bez zmian

11? od Niepodległości pawilony (kier. Potockiego) ? Krzyżanowskiego ? Armii Krajowej do Powst. W-wy zapora, i dalej trasą bez zmian. Trasa powrotna bez zmian.

12 ? od Trembeckiego do Bardowskiego trasą bez zmian następnie Pl. Wolności ? Cieplińskiego ? Lisa Kuli do Hetmańskiej
i dalej trasą bez zmian.  Od Budziwojskiej do Hetmańskiej trasą bez zmian, następnie Lisa ? Kuli ? Cieplińskiego ? Piłsudskiego ? Bardowskiego do Żółkiewskiego i dalej trasą bez zmian.
13 ? od Mikołajczyka do Marszałkowskiej trasą bez zmian, następnie Cieplińskiego ? Lisa Kuli,  Hetmańska do Powst.

W-wy, Armii Krajowej, Krzyżanowskiego do Niepodległości i dalej trasą bez zmian. Od Niepodległości do Hetmańskiej trasą bez zmian, następnie Lisa-Kuli ? Cieplińskiego ? Marszałkowska i dalej trasą bez zmian.
26 ? od Cienistej do Niepodległości trasą bez zmian, następnie: Krzyżanowskiego? Armii Krajowej ? Powst. W-wy
do ul. Hetmańskiej i dalej trasą bez zmian. Trasa powrotna bez zmian.

31 ? od Lubelskiej do Marszałkowskiej trasą bez zmian, następnie Cieplińskiego ? Lisa Kuli ? Kilara do Podwisłocze i dalej trasą bez zmian. Od Sikorskiego do Kwiatkowskiego DS trasą bez zmian, następnie Hetmańska ? Lisa-Kuli ? Cieplińskiego ? Marszałkowska i dalej trasą bez zmian.

37 ? od Trembeckiego do Marszałkowskiej trasą bez zmian, następnie Cieplińskiego ? Lisa Kuli do ul. Hetmańskiej i dalej trasą bez zmian. Od Hermanowej do Hetmańskiej trasą bez zmian następnie Lisa-Kuli ? Cieplińskiego ? Marszałkowska i dalej trasą bez zmian.

Na trasie objazdów obowiązują wszystkie przystanki.