Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Trwają poszukiwania mężczyzny, który topił się w rzece Mleczka

Fot. policja.pl

Od wczoraj policjanci oraz strażacy z Przeworska poszukują mężczyzny, który prawdopodobnie utopił się w rzece Mleczka. Kilkugodzinne poszukiwania nie przyniosły rezultatu.

Wczoraj około godz.16.30, oficer dyżurny przeworskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie o topiącej się osobie w rzece Mleczka. Jak wynikało z relacji zgłaszającego, do zdarzenia doszło kilka metrów od Zajazdu Pastewnik w Przeworsku.

Natychmiast na miejsce wysłano policjantów, Straż Pożarną i Pogotowie Ratunkowe. Na pomoc ściągnięto również specjalistyczną grupę ratownictwa wodnego z Przemyśla wyposażoną w łódź z sonarem do penetracji dna koryta rzeki. Pomimo podjętych działań, ratownikom nie udało się odnaleźć mężczyzny. Z uwagi na porę nocną akcja poszukiwawcza została przerwana około godz. 23.

Dziś rano policjanci i strażacy wznowili działania poszukiwawcze. Na chwilę obecną nie posiadamy informacji dotyczący poszukiwanego mężczyzny – informuje Policja.

źródło: policja.pl