Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Tragiczny wypadek na drodze S19 w Stobiernej. Jedna osoba zginęła, trzy zostały ranne

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku na S19 w Stobiernej. Kierujący fiatem ducato, obywatel Węgier, zjechał na przeciwny pas ruchu i czołowo zderzył się z kierującym volkswagenem. W wyniku zderzenia – jedna osoba zginęła, a trzy zostały ranne.

Do wypadku doszło w piątek po godz. 23 w Stobiernej na drodze S19. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący fiatem ducato, 51-letni obywatel Węgier, zjechał nagle na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z kierującym samochodem marki Volkswagen Touareg. W wyniku zderzenia na miejscu zginął kierujący fiatem, a jego 40-letni pasażer, również obywatel Węgier, z bardzo poważnymi obrażeniami został przewieziony do szpitala. Ranni zostali także kierowca vw – 40-letni mieszkaniec powiatu zamojskiego i pasażer – 42-letni mieszkaniec powiatu niżańskiego. Obaj trafili do szpitali.

Na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady niezbędne do ustalenia okoliczności tego wypadku.

źródło: policja.pl