Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Zima 2023/2024

Tragiczny wypadek na A4 pod Rzeszowem! Szczegółowe informacje

Służby ratunkowe pracują na miejscu tragicznego wypadku na autostradzie A4 na wysokości Rudnej Małej. W wyniku zderzenia autobusu z bmw zginęły dwie osoby, a 10 zostało rannych. Autostrada w kierunku Przemyśla jest całkowicie zablokowana.

Do wypadku doszło około godz. 8.30, na autostradzie A4 na wysokości Rudnej Małej (574 km). Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący autobusem iveco, podczas zmiany pasa, zderzył się z bmw jadącym lewym pasem. W wyniku zderzenia autobus dachował zatrzymując się na barierach na pasie zieleni. Autobusem podróżowało 15 osób. Dwoje pasażerów zginęło na miejscu, 10 osób zostało rannych.

Autostrada od węzła Rzeszów Zachód w kierunku Przemyśla jest całkowicie zablokowana. Samochody jadące od Krakowa w Ropczycach kierowane są na drogę krajową nr 94. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

źródło: policja.pl