Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Tragiczny wypadek drogowy. Nie żyje 25-letni kierowca

REGION. Policjanci ze Stalowej Woli wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego, do jakiego doszło wczoraj po południu w Brandwicy. W zderzeniu dwóch samochodów osobowych ciężko ranny został 25-letni kierowca mazdy, jego życia nie zdołano uratować.

Do wypadku doszło wczoraj po godz. 15 w miejscowości  Brandwica w powiecie stalowowolskim. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący mazdą, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie zastosował się do znaku „stop” i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierujacemu jeepem.

W wyniku zderzenia pojazdów ciężko ranny został kierowca mazdy, 25-letni mieszkaniec powiatu tarnobrzeskiego. Jego życia nie udało się uratować, zmarł w szpitalu. 46-letni kierowca jeepa był trzeźwy.

Nad ustaleniem szczegółowych okoliczności i przyczyn zdarzenia pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. W czynnościach uczestniczył też biegły z zakresu ruchu drogowego.

źródło: policja.pl