Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Świąteczny zawrót głowy w rzeszowskich galeriach

Na rzeszowskim ulicach z każdym kolejnym dniem świąteczna aura zaczyna coraz śmielej spoglądać na mieszkańców miasta. W galeriach i centrach handlowych do naszych uszu coraz śmielej zaczynają się przebijać dźwięki świątecznej muzyki, a sklepy zdają się być gotowe na zakupowy zawrót głowy. 

Nie ważne czy spacerujemy przez Millenium Hall, Galerie Rzeszów, czy chociażby C.H. Nowy Świat, świąteczne oferty przykuwają nasz wzrok w coraz to większym stopniu, więc nie pozostaje nam nic innego jak ulec ogólnej tendencji i rozpocząć przedświąteczne zakupy. Tegoroczne trendy, to w dużej mierze powrót do nieśmiertelnej tradycji i kolorów dobrze nam znanych z dziecięcych lat. 

Najważniejszym punktem na każdej zakupowej liście w okresie na przełomie listopada i grudnia jest choinka, te w tym roku bardzo się polubią z błyskotkami o metalicznym połysku. Ponadto w galeriach handlowych jest cała masa kuszących ofert, które mogą w niecodzienny sposób udekorować nasz wigilijny stół. Zacznijmy od bawełnianego obrusu oraz dekoracji z drzew iglastych oraz jemioły, które bez problemu znajdziemy w rzeszowskich centrach handlowych. 

W przypadku dodatkowych dekoracji, warto w tym roku postawić na świeczniki i sztućce w odcieniach miedzi oraz mosiądzu. Postawmy na latarenki i świeczniki. Naturalne światło dobiegające z rozpalonych świec w połączeniu ze śnieżnym krajobrazem zza okna otoczy nasze mieszkania spokojem i ciepłem, a gałązki drzew iglastych lub jemioły przeniosą nas swoim zapachem do czasów beztroski dziecięcych lat. 

Nieoficjalnie wiadomo, że prawdziwym hitem tegorocznych świąt będą lampki choinkowe, które należy umieścić w szklanych naczyniach. To proste rozwiązanie może w konsekwencji okazać się świątecznym strzałem w dziesiątkę. Aby nasze mieszkanie wyglądało modnie i oryginalnie, wystarczy krótki spacer po jednej z rzeszowskich galerii, by zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne dodatki.

W poszukiwaniu świątecznych inspiracji chętnie pomogą nam sprzedawcy, znający trendy i niejako potrafiący przewidzieć oczekiwania klientów. Centra handlowe pełne są unikatowych stoisk, gdzie znajdziemy coś wyjątkowego, coś specjalnie dla nas. Śmieszmy się, by wraz z pierwszymi płatkami śniegu za oknem, nasze mieszkania już na długo wcześniej emanowały świątecznym i rodzinnym spokojem. 

Ukłonem w stronę klientów są również liczne promocje, rabaty oraz specjalnie przygotowane akcje, jakie oferuje każda galeria w Rzeszowie. Nie czekajmy do ostatniej chwili robiąc zakupy w pośpiechu, gdyż jak wiadomo ten jest złym doradcą. Namawiamy do przemyślanych, rodzinnych zakupów, bo to jedyny sprawdzony sposób na przywołanie niepowtarzalnej magii świąt.