Sukcesy skoczków do wody Stali Rzeszów na zawodach Pucharu Świata w niemieckim Rostocku!

Trójka wychowanków sekcji skoków do wody Stali Rzeszów – Kaja Skrzek, Andrzej Rzeszutek i Kacper Lesiak reprezentowała Polskę na mocno obsadzonych zawodach Pucharu Świata w Niemczech – FINA Grand Prix Rostock 2020 (20-23.02.2020).

Dużym sukcesem zakończył się start duetu KACPER LESIAK i ANDRZEJ RZESZUTEK w konkursie skoków synchronicznych z trampoliny 3m. Nasi reprezentanci ze świetnym wynikiem 382pkt. zameldowali się na trzecim miejscu ulegając tylko duetowi gospodarzy oraz amerykanom.

Indywidualnie bardzo dobry występ na trampolinie 3m zanotował KACPER LESIAK, który wywalczył awans do finału i ostatecznie zajął wysokie 6 miejsce! Należy dodać, że do rywalizacji  przystąpiło 34 zawodników z całego świata. Nieco gorzej poszło Andrzejowi Rzeszutkowi, który był 16 z dorobkiem 336pkt. Nasza jedynaczka KAJA SKRZEK w gronie 33 zawodniczek zajęła 21 miejsce na trampolinie 3m.

Zawody w Rostocku to cenny sprawdzian formy przed zbliżającymi się wielkimi krokami kwalifikacjami do Igrzysk Olimpijskich w Tokio.