Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Stal Rzeszów w hicie kolejki zagra z Motorem Lublin!

RZESZÓW. Presja awansu na oba zespoły została nałożona już dawno temu. Jednak to Lublinianie bezskutecznie od kilku sezonów próbują awansować do II ligi rozgrywek piłkarskich. Zespół z Lublina początku rundy wiosennej nie może zaliczyć do udanych. Przegrana na swoim boisku 2:1 z Resovią Rzeszów nie napawa optymizmem.

Stal Rzeszów w ostatnim meczu z Wisłą Sandomierz pokazała się z dobrej strony, wygrywając 2:1. Podopiecznym Tadeusza Krawca nie można odmówić zaangażowania. Już po pierwszym spotkaniu można zobaczyć, że zmiany które nastąpiły w ostatnim czasie w Stali są dobre.

Największa bolączka Biało- Niebieskich, czyli problemy z atakiem bardzo dobrze rozwiązuje napastnik Marko Milunović. W grze ofensywnej dobrze radzą sobie także Kamil Bętkowski oraz Piotr Ceglarz. O obronie rzeszowskiej Stali trudno powiedzieć coś złego. Na przykład Rafał Kursa to prawdziwy walczak, który jak często mówią kibice ?wkłada głowę, tam gdzie inni boją się włożyć nogę?.

Tylko walka, tylko zwycięstwo

Szkoleniowiec drużyny Stali Rzeszów zapowiada w Lublinie ofensywną grę i walkę o pełną pulę. ? To spotkanie o niczym nie rozstrzygnie, niemniej jednak trzy punkty każdej z drużyn bardzo się przydadzą. Liczę, że w sobotę to my będziemy mogli dopisać je na swoje konto ? powiedział serwisowi stalrzeszow.pl Tadeusz Krawiec.

Trener Stali podkreśla, że musi wręcz studzić zapędy swoich podopiecznych. ? Chłopcy od jakiegoś czasu mówią tylko o tym meczu. To na pewno ważne spotkanie, ale tak jak w innych pojedynkach poza kwestiami psychologicznymi, można w nim zdobyć trzy punkty. Kwestia awansu do jakiego aspirują oba kluby, na pewno się teraz nie rozstrzygnie. O tym kto w czerwcu zamelduje się w II lidze, zdecyduje kolejne 15 spotkań, jakie pozostaną nam do rozegrania ? uważa nasz rozmówca – Zrobimy w sobotę wszystko, by święta upłynęły nam i naszym Kibicom w jak najlepszych nastrojach. Wiem, że wielu z nich będzie wspierało nas w Lublinie swoim gorącym dopingiem. Myślę, że razem możemy wygrać ten zawody. Zatem do zobaczenia na meczu z Motorem ? dodał Tadeusz Krawiec.

Szczegółowe informacje: Motor Lublin ? Stal Rzeszów, Arena Lublin, 31 marca 2018 tj. sobota, godz. 15:30