Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Śmiertelny wypadek. Zginął 20-letni kierowca volkswagena!

Fot. policja.pl

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj, w Radawie. 20-letni mieszkaniec gminy Wiązownica, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Niestety pomimo podjętych czynności ratunkowych, życia kierującego volkswagenem nie dało się uratować. Policjanci apelują o rozwagę i ostrożność na drodze.

Wczoraj, przed godziną 15, dyżurny jarosławskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku, na drodze powiatowej w Radawie. Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci oraz służby ratownicze.

Funkcjonariusze pracujący na miejscu, wstępnie ustalili, że kierujący volkswagenem, jadąc z Mołodycza w kierunku Radawy, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu i uderzył w drzewo. Niestety pomimo udzielonej pomocy, życia 20-letniego mieszkańca gminy Wiązownica, nie udało się uratować.

Policjanci wyjaśniając okoliczności tego zdarzenia, pod nadzorem prokuratora, zabezpieczyli ślady, wykonali oględziny miejsca wypadku oraz sporządzili dokumentację fotograficzną.

Policja apeluje: Jedź ostrożnie, bądź rozważny za kierownicą! Pamiętajmy o tym, że nasze bezpieczeństwo w dużej mierze zależy od nas samych.

źródło: policja.pl