Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Śmiertelny wypadek pod Rzeszowem! Nie żyje młody kierowca BMW

Fot. policja.pl

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w miejscowości Dobrzechów, na drodze wojewódzkiej nr 988. Kierujący bmw zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń życia 29-latka nie udało się uratować.

Dziś, przed godz. 3 nad ranem, dyżurny strzyżowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku do jakiego doszło w Dobrzechowie, na drodze wojewódzkiej nr 988. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący bmw, jadąc w kierunku Wiśniowej, na łuku drogi zjechał na prawą stronę ulicy, przejechał przez chodnik i uderzył w drzewo. W wyniku odniesionych obrażeń życia 29-letniego mieszkańca powiatu strzyżowskiego nie udało się uratować.

Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo – śledcza pod nadzorem prokuratora. Okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

źródło: policja.pl