Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Śmiertelny wypadek na S19 pod Rzeszowem. 37-latek zginął na miejscu!

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na trasie S-19 na wysokości Kamienia. Z nieustalonych przyczyn, kierujący samochodem ciężarowym stracił panowanie nad pojazdem uderzył w bariery, następnie samochód przewrócił się. 37-letni kierowca samochodu zginął na miejscu.

Do zdarzenia doszło około godz. 12.20 na trasie S-19 na wysokości Kamienia. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący samochodem ciężarowym marki Daf z naczepą, jadący w kierunku Rzeszowa, z nieznanych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w bariery ochronne. W wyniku uderzenia, ciężarówka obróciła się, a przewożony ładunek kostki brukowej przygniótł kabinę kierowcy. Mężczyzna zginął na miejscu. Policjanci ustalili, że zmarłym jest 37-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego.

Wczoraj zablokowany był pas drogi w kierunku Rzeszowa. Ruch odbywał się sąsiednim pasem. Na miejscu, pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie pracowała policyjna ekipa wypadkowa, która zabezpieczyła ślady niezbędne do ustalenia szczegółowych okoliczności zdarzenia.

źródło: policja.pl