Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Śmiertelny wypadek. Kierująca audi najechała na leżącego na jezdni mężczyznę

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia drogowego, do którego doszło przedwczoraj w miejscowości Majdan Golczański. Kierująca audi najechała na leżącego na jezdni mężczyznę. Życia pieszego nie udało się uratować, zmarł w szpitalu.

Przedwczoraj przed godz. 22, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Nisku został powiadomiony o zdarzeniu drogowym w miejscowości Majdan Golczański. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że kierująca audi, 38-letnia mieszkanka powiatu niżańskiego, na nieoświetlonym odcinku drogi powiatowej nr 1038R, najechał na leżącego na jezdni mężczyznę.

61-letni mieszkaniec powiatu niżańskiego, został przewieziony do szpitala. Niestety jego życia nie udało się uratować. Kierująca audi była trzeźwa. Funkcjonariusze, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

źródło: policja.pl