Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Telefony komórkowe_kreacje_świąteczne - zobacz na Ceneo

Śmiertelne potrącenie pieszego. 57-latek zmarł po przewiezieniu do szpitala

Fot. policja.pl

REGION. Lubaczowscy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego do którego doszło dzisiaj rano na ul. Wyszyńskiego w Lubaczowie. Kierująca volkswagenem kobieta potrąciła tam pieszego. W wyniku doznanych obrażeń mężczyzna zmarł po przewiezieniu go do szpitala.

Do zdarzenia doszło tuż przed godz. 6, na prostym odcinku drogi. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierująca volkswagenem, 49-letnia kobieta jadąc ul. Wyszyńskiego w kierunku Dąbkowa nie zauważyła przechodzącego w miejscu  niedozwolonym i nieoświetlonym, pieszego. Doszło do potrącenia 57-letniego mieszkańca Lubaczowa, który w wyniku doznanych obrażeń po przewiezieniu do szpitala zmarł. Kobieta kierująca volkswagenem była trzeźwa.

Policjanci zabezpieczyli ślady na miejscu zdarzenia oraz wykonali dokumentację fotograficzną. Prowadzone postępowanie pozwoli wyjaśnić szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku.

źródło: policja.pl