Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Samochód uderzył w wózek z dzieckiem! 8-miesięczne niemowlę wypadło z wózka

Fot. policja.pl

Do groźnego wypadku doszło w piątek po południu w centrum Kolbuszowej. Kierujący oplem, na przejściu dla pieszych, uderzył w wózek, w którym przewożone było niemowlę. 8-miesięczne dziecko wypadło z wózka, przebywa w szpitalu na obserwacji. Policjanci wyjaśniają okoliczności potrącenia.

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło w piątek po po południu na ul. Plac Wolności w Kolbuszowej. Około godz. 16, funkcjonariusze zostali powiadomieni o potrąceniu na przejściu dla pieszych. Wstępnie ustalono, że kierujący oplem vectra uderzył w wózek prowadzony przez kobietę, która wraz z dwójką dzieci przechodziła przez jezdnię.

Wskutek uderzenia, 8-miesięczna dziewczynka wypadła z wózka. Dziecko zostało przewiezione do szpitala w stanie nie zagrażającym życiu, przebywa na obserwacji. 31-letnia kobieta i drugie dziecko nie mają obrażeń. 23-letni kierowca opla był trzeźwy. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy.

źródło: policja.pl