Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Rzeszowskie morsy rozpoczynają sezon

RZESZÓW. Po raz kolejny Rzeszowski Klub Morsa ?Sopelek? rozpocznie sezon.

Sezon morsowań 2017/2018 rozpocznie się już 15 października (niedziela). Początek wydarzenia został zaplanowany na godzinę 10.30. ?Sopelek? w tym dniu zaprasza na rzeszowską żwirownię, zarówno morsów, jak i sympatyków klubu. Będzie muzyka, rozgrzewka, gry, zabawy oraz ognisko ? poinformowali organizatorzy.

Czy warto morsować?

Jest wiele korzyści płynących ze stosowania zimnych kąpieli. To przede wszystkim zahartowanie ciała, zwiększenia odporności organizmu oraz poprawa wydolności układu sercowo- naczyniowego. Bycie morsem oznacza, że czas zimy nie jest witany nietęgą miną. Wręcz przeciwnie ? zima to najpiękniejsza pora roku dla prawdziwego morsa.

Zimne kąpiele bywają uzależniające. Osoby, które poczują na sobie dreszczyk emocji, wynikający z robienia tej niecodziennej i wciąż nie do końca odkrytej przez Polaków czynności, przez długie lata z utęsknieniem wyczekują niskich temperatur.