Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Rzeszowscy policjanci poszukują zaginionego 49-latka

Fot. policja.pl

RZESZÓW. Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego Rocco Nicosia, 49-letniego obywatela Włoch, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Zaginiony 1 października 2020 r. telefonicznie skontaktował się ze znajomą.

Poinformował ją, że jest w Rzeszowie i wybiera się na spotkanie z adwokatem. Od tego czasu nie nawiązał więcej kontaktu, nie poinformował, gdzie przebywa i nie odbiera telefonu. Z zajmowanego mieszkania zabrał część swoich rzeczy osobistych.

Rysopis:

wzrost 175 cm, szczupła budowa ciała, łysy, na twarzy lekki zarost, oczy brązowe, uzębienie – brak dwóch jedynek w dolnej szcęce,

Znaki szczególne:

na prawym przedramieniu czarne tatuaże – tribal i imiona Chiara i Noemi. W uszach kolczyki.

Ubiór:

kurtka pikowana do pasa koloru granatowego, skórzane buty koloru czarnego z białaymi sznurowadłami

Osoby, które widziały zaginionego, znają miejsce jego pobytu lub posiadają informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, tel. 47 82 132 24 albo 47 82 133 10 lub pod tel. alarmowy 112.

źródło: policja.pl