Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Rzeszów: potrącenie rowerzystki na ul. Podwisłocze!

Fot. policja.pl

RZESZÓW. Policjanci wyjaśniają okoliczności porannego zdarzenia, do jakiego doszło na ulicy Podwisłocze. Jak wstępnie ustalono, kierujący fordem potrącił rowerzystkę. Kobieta trafiła na badania do szpitala.

O zdarzeniu dyżurny miejski został powiadomiony przed godz. 6.30. Na miejsce niezwłocznie skierował ekipę wypadkową rzeszowskiej drogówki.

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze, 62-letni kierujący fordem, mieszkaniec Rzeszowa, jadąc ulicą Podwisłocze w kierunku skrzyżowania z Al. Powstańców Warszawy, przejeżdżając na skrzyżowaniu na strzałce warunkowej do skrętu w prawo, nie zachował szczególnej ostrożności i potrącił rowerzystkę, która przejeżdżała na zielonym świetle, drogą dla rowerów.

W wyniku zderzenia, kierująca rowerem, 41-letnia mieszkanka Rzeszowa z obrażeniami została przewieziony karetką pogotowia do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się płynnie.

źródło: policja.pl