Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Rzeszów. Policjanci podsumowali akcję „Znicz 2021”

Fot. policja.pl

Policjanci podsumowali trwającą od piątku do wtorku akcję „Znicz 2021”. Na terenie Rzeszowa i powiatu rzeszowskiego doszło do 9 wypadków. Na szczęście żaden z nich nie okazał się śmiertelny. W tym okresie doszło również do 84 kolizji, a policjanci ujawnili 4 kierujących pod wpływem alkoholu.

W tym roku, obchody Wszystkich Świętych rozłożyły się na kilka dni, dlatego natężenie ruchu było nieco mniejsze niż w latach ubiegłych. Mimo to, rzeszowscy policjanci interweniowali na miejscu 9 wypadków. Na szczęście żaden z nich nie okazał się tragiczny w skutkach. Rannych zostało 12 osób.

Od piątku do wtorku doszło do 84 kolizji. Policjanci ujawnili 4 nietrzeźwych kierujących.

Niechlubni „rekordziści w tej statystyce to: 47-letni kierujący oplem, zatrzymany przez policjantów drogówki 1 listopada na ul. Armii Krajowej i zatrzymany w tym samym dniu, na ul. Krakowskiej, 52-latek kierujący bmw. Obydwaj wydmuchali po niemal 3 promile alkoholu.

źródło:policja.pl