Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Region. Policjanci zatrzymali poszukiwanego 32-latka

Fot. policja.pl

REGION. Tarnobrzescy policjanci zatrzymali 32-letniego mieszkańca powiatu rzeszowskiego. Uwagę funkcjonariuszy zwróciło dziwne zachowanie spacerowicza. Został zatrzymany na ul. Przyjaźni w Tarnobrzegu. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

Codzienna służba policjantów, to nie tylko działania prewencyjno – porządkowe, czy obsługa zdarzeń drogowych, to także poszukiwanie i zatrzymywanie osób, które ukrywają się przed wymiarem sprawiedliwości.

W sobotę przed godz. 3 w nocy, policjanci pełniący służbę na terenie Tarnobrzega, na ul. Przyjaźni zauważyli mężczyznę, który na widok oznakowanego radiowozu zaczął się dziwnie zachowywać. Był nerwowy, odwracał się w drugą stronę i mimo, że kierował się w stronę drzwi prowadzących do stacji paliw, nagle zaczął zmieniać kierunki, raz szedł w lewo, a za chwilę w prawo. Mundurowi postanowili sprawdzić co jest przyczyną takiego zachowanie „spacerowicza”.

Po wylegitymowaniu okazało się, że jest to 32-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. 32-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu, skąd został przewieziony do zakładu karnego.

źródło: policja.pl