Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Telefony komórkowe_kreacje_świąteczne - zobacz na Ceneo

Rzeszów. Policjanci wspierają akcję „Pomóż dzieciom przetrwać zimę”

Fot. policja.pl

W miejscach oznaczonych żółtym uśmiechniętym słoneczkiem wolontariusze akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę” zbierają dary dla rodzin z Rzeszowa i Podkarpacia. Policjanci czynnie włączyli się do udziału w tej szlachetnej akcji. Koordynatorem działań na terenie województwa podkarpackiego jest Polskie Radio Rzeszów S.A.

Jak co roku miejscem kwestowania policjantów z Rzeszowa, był parking przy budynku Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej przy ul. Mochnackiego. Tutaj wspólnie ze strażakami, funkcjonariusze przyjmowali dary dla najbardziej potrzebujących dzieci. Darczyńcy mieli możliwość spotkania z policjantami i strażakami, obejrzenia z bliska specjalistycznego sprzętu, który oznaczony jest dziś plakatami z żółtym uśmiechniętym słoneczkiem.

Chętni mieli możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia.

Akcja od wielu lat organizowana jest przez Polskie Radio Rzeszów. Zebrane dary trafią do dzieci z najuboższych rodzin na Podkarpaciu.

źródło: policja.pl