Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Powiat rzeszowski. Tragiczny wypadek, nie żyje 50-latek

Fot. policja.pl

Powiat rzeszowski. Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło przed południem, w Ulanicy w gminie Dynów. Kierujący ciągnikiem z nieustalonych przyczyn zjechał z drogi, przebił bariery i stoczył się do rzeki. Pojazd przewrócił się przygniatając kierowcę. Mężczyzna zginął na miejscu.

Do zdarzenia, o którym policjanci zostali poinformowani dzisiaj około godz. 11.40, doszło w Ulanicy w gminie Dynów. Jak wstępnie ustalili interweniujący na miejscu funkcjonariusze, kierujący ciągnikiem Ursus, 50-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, jadąc drogą powiatową, przed mostem na rzeczce Ostrówek z nieustalonych przyczyn zjechał z drogi, przebił bariery ochronne i stoczył się do rzeki.

Ciągnik przewrócił się i przygniótł kierowcę. Niestety jego życia nie udało się uratować. Na miejscu policjanci zabezpieczyli ślady, które pozwolą wyjaśnić okoliczności tego wypadku.

źródło: policja.pl