Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Zima 2023/2024

Podkarpacie: tragiczna śmierć mężczyzny!

PODKARPACIE. Wyjaśniane są okoliczności wczorajszego wypadku, do jakiego doszło w Dydni, z udziałem traktorzysty. 76-latek został przygnieciony przez ciągnik rolniczy. Niestety mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Przedwczoraj około godz. 13, brzozowscy policjanci zostali powiadomieni o wypadku do jakiego doszło w Dydni. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący ciągnikiem rolniczym marki Ursus, z nieznanych przyczyn zjechał z drogi, niszcząc ogrodzenie wjechał na posesję. Wówczas, mężczyzna prawdopodobnie został wyrzucony z siedzenia ciągnika i wpadł bezpośrednio pod jego koła.

Na miejsce pierwszy przybył patrol policjantów z Posterunku Policji w Dydni. Dzięki pomocy druhów z OSP, wyciągnęli spod ciągnika mężczyznę i wspólnie rozpoczęli akcję reanimacyjną, którą kontynuowali ratownicy medyczni. Niestety życia 76-latka nie udało się uratować.

Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Wyjaśniane będą dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

źródło: policja.pl