Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Zima 2023/2024

Podkarpacie: PILNA ZBIÓRKA na leczenie 10-letniej Zuzi! „Moja córeczka, umiera…”

Fot. siepomaga.pl

PODKARPACIE. Na siepomaga.pl trwa zbiórka pieniędzy na leczenie 10-letniej Zuzi z Podkarpacia. Cierpi na: mukowiscydoza, przewlekła niewydolność oddechowa, przewlekłe zapalenie oskrzeli, rozstrzenie oskrzeli, przewlekła zewnątrzwydzielnicza niewydolność trzustki, przewlekłe zapalenie błony śluzowej nosa, gastrostomia, hepatopatia.

Zuzia, moja córeczka, umiera… Zabija ją mukowiscydoza o bardzo agresywnym przebiegu! Leki, które ją uratują, będą dla Zuzi refundowane dopiero za ponad rok – gdy skończy 12 lat. Problem w tym, że moja córeczka może nie dożyć do tego dnia! Dlatego z całego serca proszę o pomoc! Miesięczny koszt leczenia to ok. 100 000 złotych… – czytamy na siepomaga.pl.

Niestety, by doczekać do refundacji tych wspaniałych leków, najnowszego osiągnięcia medycyny w przyczynowym leczeniu mukowiscydozy, najbliższy rok musimy opłacić sami. A nie mamy już żadnych środków… Ta gigantyczna kwota to cena za życie Zuzi. Leczenia nie można przerwać, bo wtedy choroba wróci ze zdwojoną mocą! Córeczka może tego nie przetrwać… Dlatego z całego serca prosimy o każde możliwe wsparcie w walce o życie Zuzi! Liczy się każda pomoc w tym trudnym czasie… Za wszystko dziękujemy – Elżebieta, mama Zuzi.

Więcej informacji oraz link do zbiórki znajduje się tutaj.

źródło: siepomaga.pl