Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Podkarpacie. 73-latek został przygnieciony przez ciągnik rolniczy

Fot. policja.pl

PODKARPACIE. 73-latek został przygnieciony przez ciągnik rolniczy podczas pracy w lesie. Mężczyznę z ciężkimi obrażeniami przetransportowano do szpitala. Policja apeluje o zachowanie ostrożności podczas wykonywania prac leśnych i polowych.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 10.30, w miejscowości Kombornia. Wstępnie ustalono, że 73-letni mężczyzna, podczas pracy przy zrywce drewna, został przygnieciony przez ciągnik rolniczy. Kierujący doznał poważnych obrażeń i został przetransportowany do krośnieńskiego szpitala. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśni prowadzone postępowanie.

W związku z rozpoczynającym się sezonem, apelujemy o zachowywanie ostrożności podczas wykonywania prac leśnych i polowych. Chwilowa nieuwaga podczas obsługi maszyn rolniczych może zakończyć się kalectwem lub śmiercią – informuje Policja.

źródło: policja.pl