Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Piątek wyjątkowych okazji w Biedronce. Szczegółowe informacje!

Fot. Biedronka

Akcja „Teraz albo nigdy” w Biedronce to prawdziwa gratka dla łowców zakupowych okazji. W piątek 27 listopada, kupując ekspres do kawy Delta Q otrzymają vouchery o wartości ekspresu, do wykorzystania na zakupy w sklepach sieci. Klienci będą mogli również upolować kosmetyki oraz produkty marki własnej: GoVege i GoBio jeszcze taniej niż zwykle. Od piątku do soboty wiele artykułów przemysłowych, tekstyliów oraz zabawek w Biedronce można kupić w wyjątkowo okazyjnych cenach.

Dla klientów Biedronki to normalne, że wysokiej jakości produkty w sklepach naszej sieci mogą zawsze kupić w korzystnych cenach. Ale nie mogliśmy pozostać obojętnymi na szał zakupowy tego szczególnego tygodnia i przygotowaliśmy dodatkowe oferty w różnych kategoriach produktowych – Maciej Łukowski, dyrektor działu zakupów i członek zarządu w sieci Biedronka

2+2 daje nawet 50% zniżki

Akcja „Teraz albo nigdy” dla klientów Biedronki oznacza moc możliwości dokonania atrakcyjnych zakupów. Będą mogli skorzystać z promocji 2+2 i zyskać do 50% zniżki na kosmetyki popularnych marek, takich jak: Adidas, Gillette, Nivea, Palette, Syoss, Be Beauty Fa i Bell, oraz produkty marki Kraft. Posiadacze karty Moja Biedronka którzy zakupią 4 kosmetyki w ramach jednej marki, otrzymają 2 najtańsze produkty za darmo.
Fani produktów vege oraz żywności ekologicznej, również znajdą coś dla siebie. W przypadku produktów marki własnej sieci Biedronka GoVege oraz GoBio zastosowany został podobny mechanizm promocji jak w grupie kosmetyków. Przy zakupie 4 produktów danej marki, 2 z nich, również najtańsze, otrzymamy za darmo.
Oferta obowiązuje wyłącznie w piątek 27.11.2020 r. lub do wyczerpania zapasów. Regulamin, szczegóły i listę objętych promocją produktów można znaleźć w sklepach i na stronie: http://www.biedronka.pl.
Teraz albo nigdy.jpg

Kawa domowa a jak w kawiarni  

Biedronka przygotowała coś specjalnego również dla miłośników kawy. Będą mogli zdobyć doskonałej jakości ekspresy Delta Q (z kartą Moja Biedronka) w specjalnej ofercie. Przy zakupie ekspresu klienci otrzymają bowiem vouchery o jego równowartości do wykorzystania na zakupy w sieci Biedronka, na kwotę 299 zł lub 199 zł w zależności od wybranej wersji sprzętu – ze spieniaczem do mleka lub bez.
Vouchery można wykorzystać od soboty 28.11.2020 r. do środy 09.12.2020 r. W ramach jednych zakupów (na jednym paragonie) można wykorzystać wyłącznie jeden voucher. W ramach akcji promocyjnej można kupić z kartą Moja Biedronka maksymalnie 2 ekspresy Delta Q dziennie. Oferta obowiązuje wyłącznie piątek 27.11.2020 r. lub do wyczerpania zapasów.
Specjalne promocje -50% dotyczą także innych produktów, m.in. koncentratu do płukania tkanin Silan (7,75 zł/opak., przy zakupie dwóch), proszku do prania E (12,49 zł/opak., przy zakupie dwóch) oraz kapsułek do zmywarki Finish Quantum Max (11,99 zł/opak., przy zakupie dwóch).
T
a oferta także obowiązuje wyłącznie w piątek 27.11.2020 r. lub do wyczerpania zapasów.
Delta.jpg

Weekendowa promocja (27-28 listopada)

Jak co roku Biedronka objęła rabatami bardzo popularną kategorię produktów przemysłowych, tekstyliów, książek i zabawek. Przy zakupie minimum dwóch wybranych produktów otrzymuje się rabat 50% na drugi produkt. Jest to idealny moment na poszukiwanie świątecznych prezentów czy przygotowanie domu na Boże Narodzenie.
Dostępność produktów objętych promocją może być różna, w zależności od lokalizacji.
weekend.jpg

Darmowa dostawa z Glovo

Biedronka_glovo_Blackweek.jpg
Biedronka przypomina również, że do niedzieli 29 listopada włącznie klienci Biedronki korzystający z oferty  zakupów online przez aplikację Glovo otrzymają za darmo  dostawę każdego zamówienia  powyżej 99 zł. Oferta obowiązuje w 27 miastach, gdzie Biedronka współpracuje z Glovo.
(ip)