Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Nowy Paczkomat w Rzeszowie

Fot. Materiały reklamowe

Poszukujesz sposobu na szybkie wysyłanie i odbieranie paczek? Sprawdź ofertę Paczkomatów!

Często nadajesz bądź wysyłasz paczki? Interesuje Cię, jak to zrobić szybko, tanio i naprawdę wygodnie? Jeśli tak, to dowiedz się więcej o Paczkomatach. Nie bez powodu są one w fazie ciągłego rozwoju. Obecnie w całej Polsce znajduje się 6000 maszyn, a to nie wszystko, bo każdego dnia dodawane są nowe maszyny, tak by każdy znalazł jedną z nich blisko swojego miejsca zamieszkania.

Paczkomaty w Rzeszowie

W Rzeszowie znajdziesz wiele Paczkomatów, dzięki temu wybranie punktu mieszczącego się blisko Twojego miejsca zamieszkania nie powinno być problematyczne. Co więcej, w Rzeszowie pojawił się także nowy Paczkomat, który jest zlokalizowany na al. Armii Krajowej 4 przy stacji Watkem. Z uwagi na to, że Paczkomatów ciągle przybywa, warto na bieżąco sprawdzać, gdzie pojawiają się nowe maszyny w Twoim mieście.

Dlaczego warto wybrać Paczkomaty?

Szybkość

Jeśli potrzebujesz wysłać paczkę szybko, bądź zamawiasz coś ze sklepu online i chcesz, by dostawa była naprawdę błyskawiczna, to zdecyduj się na Paczkomaty. W większości przypadków dostaniesz swoje zamówienie już na drugi dzień! To niezwykle tanie i szybkie rozwiązanie!

Cena

Ceny w InPoście także są godne uwagi. Różnią się one w zależności od gabarytu paczki (dostępne są 3 podstawowe), jak i wybranego opcjonalnego ubezpieczenia, czy usług dodatkowych. Za gabaryt A zapłacisz 12,99, za gabaryt B 13,99 zł, a za gabaryt C raptem 15,99 zł.

Wygoda

Korzystanie z Paczkomatów jest naprawdę wygodne! Nie da się ukryć, że to świetna alternatywa dla tych, którzy pracują w różnych godzinach i nie zawsze mają okazję, by udać się do placówki pocztowej w czasie jej otwarcia, czy czekać na kuriera w domu. Nadając paczkę w Paczkomacie oraz ją odbierając, robisz to wtedy, kiedy masz akurat czas i ochotę. Masz na to 48 godzin od momentu, gdy przesyłka zostanie umieszczona w Paczkomacie. Co więcej, możesz ją odebrać i nadać przez 24/7.

Śledzenie paczki

Możesz także śledzić wysyłkę swojej paczki. Sprawdzisz, kiedy rzeczywiście została nadana, a także gdzie znajduje się w danym momencie. Tym samym bez problemu oszacujesz, kiedy Twoja paczka pojawi się w Paczkomacie.

Nowe możliwości

InPost udostępnił także aplikację mobilną, dzięki której korzystanie z Paczkomatów jest jeszcze łatwiejsze! Dzięki aplikacji możesz na bieżąco monitorować swoje paczki, śledzić ich trasę, dostawać powiadomienia o odbiorze paczki, akurat wtedy, kiedy będziesz przechodził koło Paczkomatu i wiele innych.

Jak korzystać z Paczkomatów?

Nadawanie paczki

Chcesz nadawać przesyłki w Paczkomacie? To nic trudnego! Wystarczy, że wybierzesz jeden z dwóch sposobów, na jakie możesz to zrobić. Pierwszy z nich to opłacanie przesyłki i stworzenie etykiety poprzez Managera Paczek na stronie WWW. Drugi to nadanie paczki bezpośrednio w Paczkomacie i opłacenie jej elektronicznie.

Odbieranie paczki

Odebranie paczki jest banalnie proste. Po dostaniu SMS-a z informacją o nadaniu paczki w Paczkomacie masz 48 godzin na jej odbiór. W smsie otrzymujesz specjalny kod, który wpisujesz do maszyny wraz ze swoim numerem telefonu. Gdy to zrobisz, otworzy się skrytka z Twoją paczką i gotowe!

Paczkomaty to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy lubią wygodę, atrakcyjne ceny i rozwiązania na miarę XXI wieku. Warto przetestować!

Artykuł sponsorowany