Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Nowa Biedronka na Podkarpaciu już otwarta! Gdzie powstała?

Fot. Biedronka

Samoobsługowe kasy, ekologiczne rozwiązania i prezenty dla pierwszych 150 klientów – Biedronka przy ulicy Sarniej 1 ponownie otwiera się dla swoich klientów po modernizacji. Od 17 października zakupy w sklepie na osiedlu Jagodno we Wrocławiu będą jeszcze przyjemniejsze. Z okazji otwarcia na klientów czekają liczne promocje oraz degustacje produktów. Tego samego dnia sieć otwiera również całkiem nowy sklep w Ropczycach.

W zmodernizowanej placówce przy ul. Sarniej zastosowano format 2.0, który oznacza zoptymalizowane i bardziej przystępne dla klientów ustawienie produktów. W sklepie zostały wydzielone nowe strefy z pieczywem, owocami i warzywami oraz kosmetykami. Oznaczone są też moduły z artykułami promocyjnymi. Ponadto w sklepie zastosowano zaawansowane, ekologiczne rozwiązania, na przykład oświetlenie LED oraz urządzenia chłodnicze, wykorzystujące gazy przyjazne dla środowiska, takie jak gaz naturalny CO2 („clean technology”).

Oprócz otwierania nowych sklepów w różnych zakątkach Polski, skupiamy się również na modernizacji istniejących już placówek, aby umilić doświadczenia zakupowe naszym klientom. Dzięki placówkom w formacie 2.0 udowadniamy, że codzienne zakupy w sklepach Biedronka mogą być szybkie i przyjemne – w sklepie zastosowaliśmy bardziej intuicyjne ustawienie produktów, przyjazne dla środowiska rozwiązania oraz wyposażyliśmy placówkę w kasy samoobsługowe – powiedział Cezary Kucper, menedżer ds. marketingu operacyjnego w sieci Biedronka we Wrocławiu.

Powierzchnia sali sprzedaży sklepu wynosi 1054m2. W sklepie zatrudniono 22 pracowników, a oprócz pięciu kas standardowych, klienci mogą zapłacić za swoje zakupy również korzystając z jednej z czterech kas samoobsługowych. Zmodernizowany sklep posiada 96 standardowych miejsc parkingowych oraz 2 miejsca dla osób niepełnosprawnych.

W tygodniu otwarcia na klientów czekają rozmaite atrakcje – od 17 do 19 października wrocławianie będą mogli skorzystać z degustacji i spróbować słodyczy, ciast, pieczywa czy kawy z eksperesów DeltaQ, dostępnych jedynie w sklepach Biedronka. Każdy klient, który zechce dołączyć do programu „Moja Biedronka na co dzień” będzie mógł również skorzystać z pomocy przy rejestracji karty Moja Biedronka. Biedronka we Wrocławiu przy ul. Sarniej 1 będzie czynna od poniedziałku do czwartku w godz. 7 – 22:00, w piątki i soboty od 7:00 do 23:00 oraz w niedziele handlowe, od 9:00 do 20:00.

Całkiem nowa placówka w Ropczycach

Tego samego dnia sieć Biedronka otwiera też całkiem nową placówkę w Ropczycach, która ma salę sprzedaży o powierzchni 990 m2 i 6 kas. Na zmotoryzowanych klientów czeka natomiast przestronny parking z ok. 80 miejscami parkingowymi.  17 października będzie wyjątkowym dniem dla wszystkich szukających okazji, w specjalnie przygotowanej ofercie klienci będą mogli zdobyć dodatkowe punkty z akcji Gang Słodziaków.

17 października br. na klientów w Ropczycach czekają specjalne oferty: m.in. ogórki szklarniowe 50% taniej, pieczarki  jedynie za 2,85 zł czy filet z piersi kurczaka w cenie 11,99 zł. Ponadto Biedronka ma bogatą ofertę produktów domowych, takich jak ręczniki, naczynia, deski czy żelazko w obniżonych cenach.  Dodatkowo klienci, którzy przyjdą na otwarcie sklepu, mogą liczyć na darmową degustację ciast, pieczywa i kawy. Przewidziano też atrakcje i animacje dla dzieci.

Biedronka w Ropczycach przy ul. Grunwaldzkiej 41 będzie czynna od poniedziałku do czwartku w godz. 6:00 – 21:00, w piątki i soboty od 6:00 do 22:00 oraz w niedziele handlowe, od 9:00 do 20:00.

(ip)