Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Niewiarygodne! Developres pewnie wygrywa z Chemikiem Police

 

RZESZÓW. Developres w dzisiejszym meczu 9 kolejki Ligi Siatkówki Kobiet pewnie pokonał zespół z Polic. Mało kto przed meczem spodziewał się, że rzeszowianki wygrają, nie wspominając już o tak mocnym i pewnym zwycięstwie. Wygrana 3:0 nad jednym z faworytów do wygrania ligi w tym sezonie, to bardzo dobrym prognostyk na przyszłość.

Cały rzeszowski zespół grał bardzo równie. Trudno stwierdzić, by na którejkolwiek pozycji były jakieś znaczące braki. Zarówno przyjmujące zespołu, jak i atakująca zdobywały punkt za punktem. Dokładając jeszcze do tego skuteczność środkowych i świetnie rozgrywane piłki przez Annę Kaczmar, sukces w tym spotkaniu był na wyciągnięcie ręki. I rzeszowianki wyciągnęły swoje ręce po to zwycięstwo.

Zespół Chemika Police tylko momentami był ?widoczny?. Brakowało koncentracji, co przekładało się na bardzo słabą skuteczność punktową. Rzeszowianki zdominowały przeciwniczki, dyktując własne warunki gry. Najlepszą zawodniczą spotkania została wybrana rozgrywająca rzeszowskiego zespołu Anna Kaczmar. Rzeszowianki awansowały na 3 miejsce w tabeli. Aktualnie tracą do lidera (ŁKS Commercecon Łódź) zaledwie 4 punkty.

Chemik Police – Developres SkyRes Rzeszów 0:3 (20:25, 19:25, 16:25)