Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Nieszczęśliwy wypadek podczas remontu. 51-latek spadł z dachu!

Fot. policja.pl

Policjanci sieniawskiego komisariatu, pod nadzorem prokuratury, wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj podczas prac remontowych jednego z domków letniskowych. Wykonujący prace remontowe elewacji, 51-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego spadł z dachu. Mężczyzna został przetransportowany śmigłowcem do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 14, na terenie jednej z posesji w gminie Sieniawa. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że jeden z pracowników firmy remontowo-budowlanej, podczas wykonywanej pracy przy elewacji domku letniskowego, prawdopodobnie znajdując się na kalenicy budynku, zsunął się z dachu, a następnie upadł na ziemię. 51-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego doznał poważnych obrażeń i został przetransportowany śmigłowcem do szpitala.

Obecnie policjanci, pod nadzorem prokuratury, wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

źródło: policja.pl