Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Koronawirus. Zmiany w rozkładzie jazdy PKS i MKS!

W związku z drastycznym spadkiem liczby pasażerów korzystających z komunikacji publicznej, PKS w Rzeszowie, wprowadza od 14.03.2020r., zmiany w wykonywanej komunikacji:

W dni robocze komunikacja wykonywana będzie zgodnie z sobotnim rozkładem jazdy, z wyjątkiem kursów na liniach:
Rzeszów – Pstrągowa
Rzeszów – Hucisko
Rzeszów – Wola Rafałowska
Rzeszów – Bratkowice, Dąbry przez Rudną Wielką,

które będą wykonywane jak w dni robocze.
W soboty komunikacja będzie wykonywana zgodnie z rozkładem jazdy.
W niedziele i święta komunikacja nie będzie wykonywana z wyjątkiem kursów na liniach:
Rzeszów – Pstrągowa
Rzeszów – Bratkowice
Rzeszów – Straszydle

Rzeszowski PKS przypomina, że kursy na liniach Rzeszów – Woliczka oraz Rzeszów – Nosówka przez Świlczę od 16.03.2020r., wykonywane są w ramach linii 211 i 212 organizowanej przez ZG PKS wg rozkładu jazdy jak w dzień roboczy.

Informacja ze Związku Gmin „Podkarpacka Komunikacja Samochodowa”:

W związku z odwołaniem w dniach 12 – 25 marca br. zajęć dydaktycznych w szkołach oraz placówkach oświatowych, Związek Gmin „PKS” informuje, że od najbliższego piątku tj. 13 marca do 25 marca br. autobusy MKS będą kursować wg rozkładu jazdy obowiązującego w dni robocze w okresie wakacji i ferii szkolnych – nie będą realizowane kursy oznaczone literką „S” i „e”. Informacje o dalszych ewentualnych ograniczeniach w realizowanej komunikacji będą przekazywane w autobusach oraz na stronie internetowej ZG PKS w zakładce rozkłady jazdy.

źródło: PKS Rzeszów