Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Karnety na żużel w Rzeszowie ze zniżką dla zaszczepionych przeciw COVID-19

 

RZESZÓW. Decyzja Rzeszowskiego Towarzystwo Żużlowego dotycząca sprzedaży karnetów na przyszły sezon. Więcej informacji poniżej.

Mamy trudne czasy, ale jest szansa na powrót do normalności! Wszystko, co rozpoczęliśmy końcem 2019 roku robimy dla Was – kibiców rzeszowskiego speedway’a. Mając na uwadze Wasze zdrowie oraz fakt, że najlepsze żużlowe widowiska są przy pełnych trybunach, chcemy zachęcić do szczepień przeciwko koronawirusowi – poinformowało Rzeszowskie Towarzystwo Żużlowe.

Promujemy szczepienia, bo jesteśmy przekonani, że to jedyna droga, aby wygrać z pandemią i wiosną spotkać się na trybunach w pełnym gronie, bez ograniczeń! Już niebawem wprowadzamy do sprzedaży karnety na sezon 2021. Dla wszystkich osób, które okażą „paszport zaszczepionego” przygotowaliśmy 50 % zniżkę na karnet – czytamy w komunikacie RzTŻ.