Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Zima 2023/2024

Dziś 2 liga piłkarska na Stadionie Miejskim

RZESZÓW. To już kolejny mecz Stali Stalowa Wola na Stadionie Miejskim ?Stal? w Rzeszowie. Tym razem ?Stalówka? zmierzy się z aktualnym liderem rozgrywek Radomiakiem Radom.

Zdecydowanym faworytem meczu jest drużyna z Radomia. Początek meczu o godz. 15. Osoby, które nie będą mogły przyjść na mecz, mogą zobaczyć transmisję przez Internet. Mecz pokaże na żywo serwis PodkarpacieLive.

Rzeszowianie też grają

Dzisiaj zagrają także rzeszowskie drużyny. Resovia zagra u siebie z Sołą Oświęcim. Z kolei Stal zagra na wyjeździe z Orlętami Radzyń Podlaski. Ten ostatni mecz, także do obejrzenia od godz. 16 na PodkarpacieLive. Różnica punktowa pomiędzy Resovią o Stalą to już tylko 3 punkty. W przypadku przegranej ?Pasiaków? i zwycięstwa podopiecznych Bohdana Bławackiego będziemy mieli punktowy remis w tabeli. Kolejne mecze pokażą, która z rzeszowskich drużyn posiada większy potencjał, by móc skutecznie walczyć o awans do 2 ligi.