Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Czołowe zderzenie dwóch samochodów! [FOTO]

Fot. policja.pl

Do czołowego zderzenia forda i subaru doszło dzisiaj rano na drodze wojewódzkiej nr 877 na odcinku pomiędzy Starym Miastem a Kuryłówką. Ranni kierowcy obu pojazdów zostali przewiezieni do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku.

Dzisiaj po godz. 8, policjanci leżajskiej komendy zostali skierowani na miejsce zdarzenia drogowego, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 877 pomiędzy Starym Miastem a Kuryłówką. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący fordem, 81-letni mieszkaniec województwa lubelskiego, jechał w kierunku Leżajska, a kierujący subaru, 48-letni mieszkaniec Leżajska, w kierunku Kuryłówki. Z nieustalonych dotąd przyczyn doszło do czołowego zderzenia pojazdów. Kierowcy podróżowali sami, obaj doznali obrażeń i zostali przewiezieni do szpitala.

Droga na tym odcinku aktualnie jest całkowicie zablokowana. Funkcjonariusze wykonują oględziny miejsca zdarzenia i pojazdów oraz zabezpieczają ślady. Pozwolą one na dokładne ustalenie przyczyn i okoliczności tego wypadku.

źródło: policja.pl