Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Biedronka w Sylwestra. Do której będą otwarte sklepy?

Fot. Biedronka

W okresie sylwestrowym i noworocznym godziny funkcjonowania sklepów sieci Biedronka pozostaną wydłużone, aby każdy klientów mógł dokonać bezpiecznych i wygodnych zakupów.

Dla wszystkich przygotowujących się do świętowania Nowego Roku Biedronka ma dobrą wiadomość. Od poniedziałku 28 grudnia do środy 30 grudnia ponad 280 sklepów sieci Biedronka w całej Polsce będzie działać całodobowo, a niemal 2000 co najmniej do godz. 23 lub dłużej. W Sylwestra 31 grudnia wszystkie placówki Biedronki będą czynne do godziny 19. 1 i 3 stycznia 2021 r. sklepy będą zamknięte. W sobotę 2 stycznia prawie 2000 placówek będzie pracować co najmniej do godz. 23.

Informacje o godzinach otwarcia każdej placówki  znajdują się na stronie www.biedronka.pl/sklepy. W związku z dynamiczną sytuacją w kraju godziny pracy poszczególnych sklepów mogą się zmieniać. Czytelne informacje na ten temat są umieszczane regularnie na drzwiach każdej placówki, a także na stronie www.biedronka.pl/sklepy. Więcej szczegółów na stronie www.biedronka.pl.

(ip)