Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Zima 2023/2024

79-latka szła nad ranem jedną z ulic jedynie w koszuli nocnej i kapciach!

79-latka szła nad ranem jedną z ulic Jarosławia jedynie w koszuli nocnej i kapciach. O tym zdarzeniu stróżów prawa zaalarmował świadek. Policjanci odnaleźli seniorkę, ustalili jej adres zamieszkania i oddali pod opiekę rodzinie.

W sobotę po godz. 5, oficer dyżurny jarosławskiej komendy przyjął zgłoszenie, że w Jarosławiu, w kierunku ul. Krakowskiej, idzie starsza kobieta w koszuli nocnej i w kapciach.

Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci wydziału patrolowo-interwencyjnego – st. post. Krystian Soja i st. post. Dawid Wierzbiński. Funkcjonariusze na wskazanej ulicy, nie zauważyli kobiety odpowiadającej rysopisowi podanemu przez świadka. Mundurowi rozpoczęli poszukiwania jej, na ulicach przyległych do ul. Krakowskiej. Po chwili na ul. Szczytniańskiej, zauważyli starszą kobietę ubraną jedynie w koszulę nocną i w kapcie.

Policjanci w rozmowie z seniorką, ustalili jej tożsamość oraz miejsce zamieszkania. 79-latka oznajmiła, że nie wie gdzie się znajduje, ale idzie do swojego domu. Kobieta nie była w stanie racjonalnie wytłumaczyć funkcjonariuszom, dlaczego opuściła mieszkanie. Seniorka cała i zdrowa została przekazana pod opiekę rodziny.

źródło: policja.pl