Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Żużel w Rzeszowie. Wszystkie mecze 2. Ligi Żużlowej będą transmitowane na żywo w TV!

RZESZÓW. Świetna wiadomość dla kibiców rzeszowskiego żużla. Wszystkie mecze 2. Ligi Żużlowej będą transmitowane na żywo w TV. PZM wraz z drugoligowymi klubami osiągnął porozumienie ze stacją Motowizja i od tego sezonu wszystkie pojedynki Drugiej Ligi Żużlowej będą transmitowane na żywo w telewizji.

Mamy oczywiście nadzieję, że ze wszystkimi kibicami będziemy mogli zobaczyć się na trybunach, ale z powodu wprowadzanych w dzisiejszych czasach ograniczeń udział naszych fanów, szczególnie w meczach wyjazdowych, może nie być możliwy, więc niezwykle cieszymy się, że każdy będzie miał możliwość trzymania kciuków za nasz zespół przed telewizorami! – poinformowało Rzeszowskie Towarzystwo Żużlowe.

Motowizja to stacja o tematyce motoryzacyjnej, ma ponad 4 miliony abonentów i dociera do ponad 12 milionów osób. Stacja znajduje się w ofercie największych platform i sieci kablowych m.in. Canal+, UPC, Vectra, Multimedia, Netia, a także w internecie na platformach WP Pilot, Play Now i Player.pl. Prowadzi transmisje m.in. wyścigów serii NASCAR, rajdów ERC i z wielu innych serii wyścigowych – czytamy w komunikacie RzTŻ.

❗️📺 Wszystkie mecze 2. Ligi Żużlowej na żywo w TV 📺❗️Dotarły do nas świetne informacje dla naszych kibiców! PZM wraz z…

Opublikowany przez Rzeszowskie Towarzystwo Żużlowe Piątek, 5 czerwca 2020