Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Zmiany w rozkładzie jazdy MPK i PKS

RZESZÓW. W najbliższych dniach pasażerów zarówno rzeszowskiego MPK, jak i PKS-u czekają zmiany.

W dniach 29 i 30 marca oraz 3 kwietnia br. w związku z przypadającymi dniami wolnymi od nauki szkolnej, nie będą realizowane kursy oznaczone w legendzie jako ?s? ? kursuje w dni nauki szkolnej.

Od dnia 31 marca br. zmianie ulegnie rozkład jazdy linii nocnej N2, której trasa zostanie wydłużona do i od ul. Słocińskiej. Na dotychczasowej trasie przejazdu nie ulegną zmianie godziny kursowania. Pierwszy wydłużony kurs zostanie wykonany z ul. Bł. Karoliny do Słocińskiej o godz. 0.36 w dniu 31 marca br.

Od dnia 1 kwietnia br. zmianie ulegnie rozkład jazdy linii nr 8. Autobus będzie zatrzymywał się na przystankach w Miłocinie i Pogwizdowie Nowym.

PKS w Rzeszowie poinformował, że w dniach 01. 04. 2018 r. (Wielka Niedziela) oraz 02. 04. 2018 r. (Poniedziałek Wielkanocny) zawiesza wykonywanie komunikacji na liniach PKS (tylko w tych dniach). Komunikacja na liniach MKS prowadzona będzie zgodnie z rozkładem jazdy.