Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Zmiana dnia meczu Stali Rzeszów z Wisłą Sandomierz. ?Dość oczekiwania?

RZESZÓW. Z soboty na niedzielę został przesunięty termin meczu Stali Rzeszów z Wisłą Sandomierz. Mecz rozpocznie się o godz. 15 przy ulicy Hetmańskiej. Podopieczni Tadeusza Krawca mają już dość oczekiwania na rozpoczęcie rundy.

– Nie ma w tej chwili opcji odwołania meczu z Wisłą Sandomierz ? Zrobimy wszystko, aby to spotkanie odbyło się w najbliższy weekend. Jedyna zmiana jaka nastąpi to dzień jego rozegrania, zamiast w sobotę, mecz odbędzie się w niedzielę o godz. 15:00 ? powiedział serwisowi stalrzeszow.pl Dariusz Paśkiewicz kierownik drużyny Stali Rzeszów.

Odśnieżanie murawy i chęć do gry!

Dziś rozpoczęło się odśnieżanie płyty głównej Stadionu Miejskiego w Rzeszowie. W całości zostanie ona odsłonięta w czwartek. ? Murawa jest w dobrym stanie, mamy nadzieję, że pokaże się słońce i do niedzieli zdąży dodatkowo ją osuszyć. Porozumieliśmy się z Wisłą Sandomierz i Podkarpackim Związkiem Piłki Nożnej w kwestii przełożenia meczu na niedzielę. Wszyscy jesteśmy zgodni, że to będzie najlepsze rozwiązanie ? dodał Dariusz Paśkiewicz.

Pierwszego oficjalnego meczu w tej rundzie nie mogą się już doczekać piłkarze Stali. ? Moi podopieczni mają już dość oczekiwania, chcemy grać. Nie możemy się już doczekać na pierwszy gwizdek sędziego. Bardzo liczymy na naszych kibiców. Wierzę, że po długiej zimowej przerwie licznie stawią się w niedzielę na naszym stadionie i pomogą nam swoim dopingiem zdobyć pierwsze trzy punkty w tej rundzie. W imieniu drużyny i swoim własnym serdecznie zapraszam wszystkich na niedzielne spotkanie ? zaapelował za pośrednictwem serwisu stalrzeszow.pl Tadeusz Krawiec, trener naszej drużyny.

Czytaj także: Nowy prezes Stali Rzeszów! ?Celem kontynuacja budowy silnego organizacyjnie i finansowo klubu w Rzeszowie?